loga FE, flaga polska logo małopolska i flaga UE

Zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia dedykowanej rodzicom i opiekunom, które odbędzie się 12.09.2021r. o godzinie 17:00 i prowadzone będzie za pośrednictwem platformy ZOOM.

Zapraszamy również na drugie spotkanie, które będzie miało miejsce 19.09.2021r. o godzinie 17:00 i odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM. O terminach kolejnych spotkań będziemy informować w późniejszym czasie.

Grupa adresowana jest do rodziców i opiekunów – mieszkańców powiatu wielickiego, a jej celem jest zapewnienie uczestnikom wsparcia pedagogiczno-psychologicznego. Planowane jest także włączenie elementów psychoedukacyjnych i warsztatowych, które pomogą wzbogacić swoją wiedzę na temat komunikacji z dziećmi, radzenia sobie z problemami wychowawczymi lub trudnościami w nauce swoich pociech.

Spotkania będą odbywać się dwa razy w miesiącu i prowadzone będą przez interwentów kryzysowych. Osobami odpowiedzialnymi za organizację są psycholog – Joanna Adamska-Niemiec, oraz pedagog – Aneta Maj.

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny w celu dokonania zapisów –  Ośrodek Interwencji Kryzysowej tel.: 730-201-771, 12 278-20-00. Organizatorem jest Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej przy PCPR w Wieliczce.