loga FE, flaga polska logo małopolska i flaga UE

Zapraszamy na kolejne spotkanie grupy wsparcia dedykowanej rodzicom i opiekunom, które odbędzie się w środę, 20.10.2021r. o godzinie 17:00 i prowadzone będzie za pośrednictwem platformy ZOOM. Porozmawiamy o najważniejszej z metod wychowawczych, która często jest niedoceniana, a także zastanowimy się jak lepiej rozumieć własne pociechy i poznamy sposób, który może to ułatwić. O terminach kolejnych spotkań będziemy informować w późniejszym czasie.

Grupa adresowana jest do rodziców i opiekunów – mieszkańców powiatu wielickiego, a jej celem jest zapewnienie uczestnikom wsparcia pedagogiczno-psychologicznego. Planowane jest także włączenie elementów psychoedukacyjnych i warsztatowych, które pomogą wzbogacić swoją wiedzę na temat komunikacji z dziećmi, radzenia sobie z problemami wychowawczymi lub trudnościami w nauce swoich pociech.

Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu i prowadzone są przez interwentów kryzysowych. Osobami odpowiedzialnymi za organizację są psycholog – Joanna Adamska-Niemiec, oraz pedagog – Aneta Maj.

Grupa ma charakter otwarty. Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny w celu dokonania zapisów –  Ośrodek Interwencji Kryzysowej tel.: 730-201-771, 12 278-20-00.

Organizatorem jest Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej przy PCPR w Wieliczce.