Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieliczce poszukuje osoby chętnej do pomocy jednej z rodzin zastępczych na terenie powiatu wielickiego, doświadczającej specyficznych trudności. Pomoc będzie polegać  na wsparciu w sporządzaniu dokumentów, asystowaniu podczas wizyt w instytucjach (urzędy, szkoły), a także wspólnym odrabianiu zadań/nauce z dziećmi w wieku 11 i 12 lat, które doświadczają trudności w nauce.
Wsparcie miałoby charakter stały, z częstotliwością około 1 raz w tygodniu. Gwarantujemy podpisanie umowy o wolontariat, a także zwrot kosztów za delegację.

Jeśli jesteś osobą otwartą i empatyczną, pragniesz nabyć doświadczenie z zakresu wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej, a kontakty interpersonalne nie sprawiają Ci problemu, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieliczce zaprasza Cię do podjęcia współpracy! Więcej informacji na temat charakteru współpracy można uzyskać dzwoniąc pod numer 12 288-02-20. 

Zgłoszenia w formie CV przyjmujemy drogą mailową na adres: sekretariat@pcpr-wieliczka.pl lub w siedzibie PCPR, przy ul. Niepołomskiej 26G, 32-020 Wieliczka.